Įtempiamos lubos – puikus būdas atsinaujinti. Vieniems tai geriausias sprendimas norint sutvarkyti neestetiškas lubas, kitiems – modernus interjero dizaino pasirinkimas, o tretiems – abu. Norint užsitikrinti, kad įtempiamų lubų montavimas praeis sklandžiai reikia užtikrinti, kad šiam procesui bus kuo puikiausiai paruošta patalpa. Nors šių lubų įrengimas tikrai nereikalauja daug pasiruošimo, tačiau kelis dalykus įvykdyti reikia. Taigi, sužinokite ką pataria specialistai padaryti prieš montuojant šio tipo lubas.

Pirmas dalykas, kurį būtina atsiminti yra tai, kad įtempiamų lubų montavimas negali būti atliekamas tol, kol patalpoje nėra įrengtų langų. Jei statotės naują namą ir galvojate kokia eilės tvarka turi būti atliekami kai kurie darbai, tai privalomą pirmoje eilėje sumontuoti visus langus. Žinoma, tai galioja tik naujakuriams arba darantiems rimta remontą visame kambaryje ar būste. Taip pat jei dažėte kambarį, reikėtų antrą ar trečią dažymus atidėti ir įsirengti lubas, kadangi montavimo eigoje sienos gali būti liečiamos ar kitaip pažeidžiamos, taigi dažyti labiau apsimoka po montavimo. Lygiai taip pat yra su tapetais – tačiau juos rekomenduojama klijuoti tik po lubų montavimo dėl kitos priežasties. Įtempiamų lubų montavimas turi ir šildymo procesą, kai po plėvelės ištempimo patalpa įkaitinama iki maždaug 60 laipsnių, todėl tapetai gali perdžiūti ir atsiklijuoti. Daug geriau jei pasiliksite šį darbą ateičiai, tuomet nereikės atlikti kai kurių darbų du kartus. Kaitinant patalpas gali būti pakenkiama kai kuriems daiktais taip pat, ypač augalams. Dėl šios priežasties rekomenduojama iš kambario, kuriame vyks darbai išnešti naminius gyvūnus, augalus ir visus kitus daiktus, kuriems aukšta temperatūra gali turėti neigiamos įtakos. Kokybišką įtempiamų lubų montavimą atlieka https://www.lubunamai.lt/ specialistai.

Jeigu nusprendėte atlikti įtempiamų lubų montavimą žiemos metu, tai reikia užtikrinti, kad patalpa, kurioje reikalingi šie darbai bus šildoma. Prieš darbus rekomenduojama taip pat uždengti baldus plėvele, o jų išnešti nėra būtina – užtenka juos pastatyti taip, kad netrukdytų specialistams laisvai judėti ir prieiti prie sienų. Taip pat nepamirškite, kad prieš įtempiamų lubų įrengimą reikia turėti jau pasirinktus šviestuvus – taip bus sudedama atitinkama tvirtinimo konstrukcija montuojant lubas.