Ir nors šis produktas rinkoje pasirodė pakankamai neseniai, prieš kelis dešimtmečius. Tačiau jau spėjo įsitvirtinti ir pelnyti dalies žmonių simpatijas. Bene pagrindinės to priežastys yra vinilinės grindys kaina bei išskirtinės jų savybės. Kadangi šis produktas palyginti nebrangus, o savo išvaizda gali tapatintis praktiškai su bet kokia kita medžiaga. Tarp jų ir natūraliu medžiu, kuris yra labiausiai vertinamas ir būtent jo tekstūra yra pati populiariausia. Tačiau tokios grindys gali atrodyti ir kaip akmens masės plytelės. O kai kuriais atvejais, įrengiant didesnes patalpas, galima pasirinkti visiškai unikalų ir pačių sugalvotą dizainą. Aišku, tuomet jau reikėtų dėl to derintis su gamintojais. Tačiau tai tikrai įmanoma ir nėra ypatingai sudėtinga. Taigi, dauguma atsiliepimų yra tikrai geri ir žmonės džiaugiasi tokiu savo pasirinkimu.

Ar didelė vinilinės grindys kaina?

Tai labai priklauso nuo konkretaus produkto ir jo savybių. Bendrai vinilinės grindys Senukai parduotuvėje kainuoja vidutiniškai, lyginant su analogiškais gaminiais. Panašia tendencija pasižymi ir vinilinės grindys Ermitažas prakybos centre. Aišku, daugumoje atvejų paprasčiausios laminuotos grindys kainuos pigiau. Tačiau ir jas lyginti bei tapatinti nebūtų tikslinga, kadangi labai skiriasi ir jų savybės. Todėl vertinant abu šiuos variantus, ilgiau tarnaus būtent vinilinės grindys Klaipėda. Kurios bus atsparesnės ne tik trinčiai, tačiau ir drėgmei. Kas dažnai tampa pagrindine problema naudojant mažiau apsaugotus medžio produktus. Apibendrinant, kaina nėra didelė, todėl ši danga gali sėkmingai konkuruoti su kitais, rinkoje jau seniau esančiais, produktais.

Vinilinės grindys su kamščiu – patobulintas variantas

Nors dar kai kam kyla klausimas: vinilinės grindys kas tai? Tačiau šis gaminys jau spėjo sulaukti įvairiausių patobulinimų tiek gamybos technologijoje, tiek ir pačiame jos principe. Nors ir pačios iš savęs šio tipo grindys gerai izoliuoja šilumą bei garsą. Tačiau papildomas kamštinis sluoksnis šias savybes dar labiau paryškina. Be to, dėl papildomo sluoksnio jos tampa ir minkštesnės. Tačiau tokios vinilinės grindys kaina turės aukštesnę, negu paprastesnis jų variantas. O bendra jų išvaizda praktiškai nepakis kaip ir visos kitos savybės. Kadangi visi kiti sluoksniai, kurie naudojami kuriant šias grindis, išliks tokie patys. Tiesiog prie jų prisidės papildomas natūralus kamštinis perėjimas. Kuris nėra būtinas, tačiau turi savų privalumų.

https://gerosgrindys.lt/14-vinilo-grindys

Ar tinkamos vinilinės grindys šildomoms grindims?

Pastaruoju metu šis klausimas tampa vis aktualesnis. Kadangi daugėja žmonių naudojančių būtent tokią šildymo sistemą. Todėl prie jos turi būti priderinama ir atitinkama grindų danga. Ir nors vinilinės grindys kaina nėra labai didelė, tačiau jos pasižymi atsparumu temperatūros pokyčiams. Todėl gali būti naudojamos netgi vėsiose patalpose. Kadangi gerai išsaugo esančią šilumą nepraleisdamos šalčio tiesiogiai per grindis. Tačiau tai nereiškia, jog jų negalima naudoti ten, kur yra įrengtas grindinis šildymas. Ir tam nereikia ieškoti kažkokių išskirtinių gaminių, kadangi gali būti naudojami praktiškai visi šio tipo produktai. Taip pat nereikėtų nuogąstauti, jog pro jas nepraeis šiluma. Ji tikrai bus juntama ir grindų šildymas galės pilnavertiškai atlikti savo funkciją.