Kai kuriems žmonėms tokie įrenginiai kaip oro valytuvai gali būti pakankamai naujas bei nematytas dalykas. Todėl ir nuspėti jų kaina yra sudėtinga. Tuo labiau, kad ji labai svyruoja priklausomai nuo konkretaus pasirinkimo varianto. Pigiausiai variantai prasideda nuo keliasdešimt Eurų, o brangiausiųjų kaina jau yra keli šimtai. Tačiau dar labai daug priklauso nuo jūsų patalpų dydžio, kuriose planuojate naudoti šį gaminį. Kadangi pagal tai yra pasirenkamas ir atitinkamas galingumas. Kas galutiniai sumai turi nemažai įtakos. Todėl natūralu, jog didžiulėms patalpoms skirtas daiktas bus brangesnis, negu tas, kurį naudosite namuose. Taigi, norint išleisti minimaliai, tačiau turėti kokybišką daiktą, reikėtų žvalgytis bent jau į vidutinius variantus. Kurie dažniausiai ir yra patys populiariausi.

Žinomiausių gamintojų oro valytuvai

Tai yra pakankamai naujas įrenginys, kuris neturi ilgametės istorijos. O jo kasdienis pritaikymas atsirado išvis neseniai. Tačiau jau galime išskirti gamintojus, kurie šiam gaminiui skyrė pakankamai nemažai dėmesio. Nors tai ir nėra pagrindinė jų veiklos sritis, tačiau dirbant su elektronika visuomet pravartu užimti papildomas nišas. Taip atsirado oro valytuvas xiaomi. Ir nors kai kam šis gamintojas pradžioje neatrodė labai patikimas. Tačiau dabar jis turi pakankamai gerą vardą bei kuria daugybę kokybiškų produktų. Panašus būtų ir dyson oro valytuvas, kuris pasižymi dar didesniu funkcionalumu, negu anksčiau minėtasis gaminys. Tačiau šio ir kaina atitinkamai bus didesnė. Todėl tikrai ne kiekvienas pasiryš investuoti pakankamai nemažą pinigų sumą. Ir visai nesvarbu, kad žinomas vardas garantuoja kokybišką produktą.

https://www.e-nit.lt/oro-gerinimas/oro-valytuvai

Oro sprendimai svarbūs kiekvieniems namams

Gali atrodyti, jog užtenka namuose palaikyti pastovią švarą bei užsitikrinti šilumą žiemos metu ir to pilnai pakanka. Tačiau iš tikrųjų yra ir daugiau aspektų, į kuriuos vertėtų atkreipti dėmesį. Aišku, be jų galima išgyventi, tačiau turėtumėme siekti maksimalaus komforto. Būtent prie to galėtų prisidėti oro drėkintuvas, kuris yra nepamainomas šaltuoju metu. Kadangi šildantis ne tik sušyla oras, tačiau ir išgaruoja drėgmė. O ji yra svarbi kiekvieno organizmui. Kiti įrenginiai gali atlikti savo funkciją ištisus metus, tai oro valytuvai. Kurie filtruoja patalpoje arba net visuose namuose esantį orą ir taip jį pravalo. Taip pat rinkoje yra ir oro valytuvas drėkintuvas, kuris šių dviejų gaminių funkcijas sujungia į vieną. O tai leis sutaupyti ne tik pinigų, bet ir vietos namuose. Nors šie įrenginiai nėra labai dideli ir dėl modernaus dizaino puikiai derės prie bet kokio interjero.

Koks yra geras oro drėkintuvas?

Atsakymas labai paprastas – tas, kuris atlieka savo funkciją. Todėl renkantis pirmiausia reikėtų žiūrėti ir pakankamai dėmesio skirti patikimumui. Kadangi nelabai daug bus naudos iš modernaus įrenginio, kuris greitai nustos veikti. Taip pat nemažas privalumas gali būti tylus oro drėkintuvas. Kadangi pastoviai arba periodiškai veikiantis įrenginys gali pradėti erzinti, jeigu jis bus pakankamai garsus. Šį kriterijų atspindi decibelai, kurie nurodyti kiekvieno gaminio aprašyme. Todėl renkantis verta atkreipti į tai dėmesį. Panašūs kriterijai gali būti taikomi, kai pasirinkimas yra oro valytuvai. Kadangi tai gana artimi įrenginiai.