Jau pats pavadinimas išduoda ir sufleruoja apie šio įrenginio atliekamą funkciją. Tačiau daugeliui iškart gali kilti klausimas – ar būtinas bei svarbus yra oro sausinimas specialiu įrenginiu. O atsakymas į jį yra labai paprastas, tačiau kiekvienam jis bus skirtingas ir individualus. Viskas priklauso nuo drėgmės kiekio ir tai, kiek laiko ji užsibūna patalpoje. Neretu atveju nesunku pajusti ir nuspėti, jog yra per daug drėgmės, kuomet ji pastebima ant paviršių ir tai išlieka gana ilgą laiką arba laikosi nuolat. Tokiu atveju neabejotinai bus reikalingas oro sausintuvus. Jis dar gali būti apibūdinamas kaip drėgmės surinkėjas Moki Veži parduotuvėje bei kituose prekybos centruose. O tuo tarpu Senukai oro sausintuvas bus taip ir vadinamas. Nors iš esmės abiejų šių įrenginių atliekama funkcija ir paskirtis bus identiška. Tad ieškant reikėtų atkreipti dėmesį į abu šiuos pavadinimus. Taip maksimaliai išplėsite savo paiešką ir nepraleisite dalies rinkoje esančių produktų.

Oro sausintuvas Ermitažas parduotuvėje ir kuris modelis populiariausias?

Rinkoje yra tikrai nemažai skirtingų modelių, kuriuos siūlo skirtingi gamintojai. Tad renkantis iš jų visų gali būti tikrai sudėtingas apsispręsti, todėl aptarsime, kokie yra šiuo metu populiariausi produktai. Tikėtina, jog jie pirkėjų simpatijas pelnė ne šiaip sau, tad tikrai verta atkreipti dėmesį. Vienas iš tokių būtų Wdd80 oro sausintuvas, kuris skirtas vidutinio dydžio patalpoms ir tokio įrenginio gali pilnai pakakti netgi visam nedideliam butui. Kitas ne ką mažiau populiarus variantas yra to paties gamintojo md10 oro sausintuvas (wood‘s). Jis skirtas kažkiek mažesnėms patalpoms, negu anksčiau minėtas modelis, tačiau savo efektyvumu jam tikrai nenusileidžia. Be šio gamintojo tarp populiariausiųjų dar yra Xiaomi oro sausintuvas, kuris taip pat pasižymi gana aukšta pagaminimo kokybe bei efektyviu veikimu. Būtent šie modeliai yra tarp dažniausiai perkamų, tačiau tai gali lemti ir tai, jog jie geriausiai atitinka daugumos poreikius. Kurie kartais gali skirtis nuo jūsų, todėl neturėtų būti nurašytas ir kitoks oro sausintuvas.

Oro sausintuvas – https://nit.lt/produktai/dregmes-surinkejai/

Koks suspausto oro sausintuvas yra geriausias?

Neįmanoma išskirti vieno modelio, kadangi nemaža dalis jų skiriasi priklausomai nuo skirtingų aspektų ir yra pritaikyti tam tikroms patalpoms sausinti. Taip pat vertinti vien našumą būtų neteisinga, kadangi pramoninis drėgmės surinkėjas veiks tikrai efektyviau už praktiškai bet kurį buitiniam naudojimui skirtą modelį. Tačiau ir namuose toks variantas tikrai bus nepraktiškas, kadangi jis naudos daug elektros energijos, be to, jis negalės išnaudoti viso savo darbinio potencialo ir didžiąją dalį laiko veiks tiesiog veltui. Taip pat ir kainą šių įrenginių skirsis tikrai ne vieną kartą. Todėl geriausias variantas yra tas, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius. Pirmiausia, oro sausintuvas turėtų būti parenkamas pagal patalpos plotą, kurį norimą sausinti. Galima atsižvelgti ir į jo našumą, tačiau tai jau aktualiau, kuomet yra labai didelis ir pastovus drėgmės perteklius. Taip pat galima atkreipti dėmesį į darbo efektyvumą priklausomai nuo temperatūros, jeigu drėgnoje patalpoje yra nuolatinis temperatūros kitimas. Kitais atvejais šis aspektas nėra aktualus.