Kokiam tikslui naudojami paprasti profiliai daugumai nekyla klausimų. Ypač jeigu yra tekę susidurti su vidaus apdailos darbais. Tačiau toks led variantas gali pasirodyti negirdėtas. Bet už to nieko sudėtingo nesislepia. Kadangi net ir savo išvaizda abu gaminiai yra gana panašūs. O konkrečiai šis yra pritaikytas led lemputėms arba jų juostai įstatyti. Tuomet ji neišsiskiria iš aplinkos, nėra išsikišusi ir natūraliai įsikomponuoja į bendrą dizainą.

Kokių tipų būna led profiliai?

Nors jie visi gana panašūs ir skirti tai pačiai funkcijai atlikti, tačiau priklausomai nuo montavimo ypatybių gali būti suskirstomi į tipus. Priglaistomi led profiliai, kaip ir jau nesunku nuspėti iš pavadinimo, yra įkomponuojami į sieną paprasčiausiai juos užglaistant. Tai užtikrina ir tvirtumą, ir nepriekaištingą išvaizdą. Kadangi vėliau jiems taip pat atlieka ir apdaila kartu su visa patalpos siena arba lubomis. Kampiniai led profiliai skirti išimtinai kampams, kadangi geriausiai prisitaiko prie plokštumų susikirtimo vietas ir ją užpildo. Todėl jų panaudojimas yra kažkiek ribotas, tačiau kampuose geresnės alternatyvos surasti nepavyks. Tuo tarpu įleidžiami led profiliai dažniausiai montuojami ten, kur medžiagos nėra kietos. Ir viena iš tokių yra gipsas, į kurį pakankamai nesudėtingai gali būti įleista tokia konstrukciją. Kai kuriais atvejais tą galima padaryti ir su medžiu. O iš visų universaliausias yra lankstus led profilis, kuris gali būti montuojamas labai įvairiai. Taip pat jam nereikalinga konkreti ir aiškiai apibrėžta formą, kadangi jį galima išlenkti pagal savo poreikius. Taigi, atsiranda nemažai vietos ir kūrybai bei improvizacijai. Taip pat toks variantas yra nepakeičiamas, kur vyrauja pusapvaliai kampai arba yra apvalios kolonos.

Geriausiai tinkantys led profiliai luboms

Variantų gali būtų įvairių, tačiau viskas priklausys nuo to, kokios bus lubos. Jeigu jos betoninės, tuomet labai tikėtina, kad be papildomų konstrukcijų praktiškai jokie led profiliai nebus montuojami. Tačiau viskas daug paprasčiau, kuomet būna gipsinė medžiaga. Kadangi led profilis į gipsą yra įdedamas labai paprastai. Todėl šiam darbui nereikės daug žinių bei specifinių įrankių. O kad rezultatas būtų nepriekaištingas, tą gali užtikrinti užglaistomi led profiliai. Kurie vėliau nesunkiai paslepiami po apdaila ir lieka matoma tik pati led šviesa. Tad visa konstrukcija niekam neužklius už akių. Ir taip sukursite vientisumo įvaizdį, kurį išsklaidys jau tik apšvietimas.

Led profiliai, kur juos įsigyti?

Aišku, galima ieškoti ir specializuotų pardavėjų. Tačiau šiuos produktus galės pasiūlyti ir su led apšvietimu dirbančios įmonės, ir tos, kurios užsiima vidaus apdaila. Todėl paieškos neturėtų ilgai užtrukti. Be to, led profilis Senukai parduotuvėje taip pat turėtų būti parduodamas. Kaip ir kituose prekybos centruose, kurie siūlo buitines bei statyboms skirtas prekes. Kadangi tai nėra nei itin brangus, nei labai specifinis ar sudėtingas gaminys. Todėl jį turėtumėte rasti prie įprastų profilių naudojamų kampams arba kažkokioms konstrukcijoms. O jeigu to padaryti nepavyksta. Tuomet galite paprašyti konsultantų pagalbos, kurie visuomet pasiruošę padėti. Ir ne tik surasti reikiama daiktą, tačiau ir jį išsirinkti.

https://www.ledinis.lt/produkto-kategorija/led-profiliai-ir-priedai/