„Neturiu ką apsirengti“ – frazė, nesvetima turbūt visoms moterims. Kad ir kiek rūbų pakabinta spintoje ar išdėliota lentynose, pasitaiko tokių akimirkų, kad deriniai atrodo nebegražūs, nuvalkioti arba nebeįdomus. Na, o galbūt jūs nebesate patenkinta savo spintos turiniu, nes jis neleidžia jums atrodyti stilingai ir moteriškai? Tokiu atveju jums paruošėme trumpą straipsnį, kuriame apžvelgsime keletą idėjų apie tai, kaip apsirengti, jeigu siekiate tinkamai – ne vulgariai ir ne perspaustai pabrėžti savo moteriškumą.

Gilios, bet ne per gilios iškirptės

Vienas iš privalumų, kurio moterys pakankamai arba geriau būtų sakyti, tinkamai, neįvertina – kūno linijos. Moterys linkusios per dažnai apkrauti save mintimis apie tai, jog jų kūnas netobulas, galbūt net negražus. Galime beveik garantuoti, kad tokie pamąstymai yra perspausti ir tikrai netikslūs. Vienas iš geriausių būdų pabrėžti moteriškumą – atidengti kaklo ir krūtinės zoną. Tai nereiškia, kad turi nebelikti paslapties. Tiesiog turėkite omenyje, kad palaidinės, marškinėliai arba suknelės su kiek gilesne iškirpte gali padėti pabrėžti moteriškumą.

Aksesuarai

Jeigu pagalvosite apie detales, tai iš jų susideda visas paveikslas, tiesa? Kas liečia aksesuarus – moterys jų dėvi daug daugiau nei vyrai ir tai yra bene didžiausias išskirtinumas, kuriuo moterys gali didžiuotis bei džiaugtis. Auskarai, grandinėlės, vėriniai, apyrankės, grandinėlė ant kojos, segės ir gausybė kitų aksesuarų gali itin elegantiškai papildyti jūsų stilių. Geriausiai moteriškumą pabrėžia grandinėlės ir auskarai. Jeigu norite jaustis itin seksuali – užsidėkite grandinėlę ant kojos. Dar sykį pasikartosime, kad svarbu yra neperspausti. Neturėtumėte atrodyti, kaip Kalėdų eglutė.

Suknelės bei sijonai

Dar viena drabužių rūšis, kuri be galo pabrėžia moteriškumą ir tai gali daryti labai subtiliai ir skoningai. Suknelės tinka visoms moterims, svarbu išsirinkti tinkamą modelį bei jį priderinti prie savo kūno tipo. Pasižiūrėję kokios suknelės varle.lt parduotuvėje yra perkamiausios, galėsite lengvai rasti stilingą opciją vasarai, pavasariui ar žiemai. Apie šią kategoriją pridursime tik tiek, kad – nebijokite parodyti savo kojų, bet stenkitės atskirti skoningą parodymą nuo vulgarumo.

Makiažas

Kas liečia makiažą, labai daug moterų yra linkusios arba mėgsta persistengti. Joms atrodo, kad tam tikrus trūkumus būtina paslėpti, kad kuo daugiau makiažo bus – tuo jos gražiau atrodys. Taip mąstyti yra klaidinga, mat iš to išplaukia, jog apsipirkti kiaušinių į parduotuvę moteris išeina su kone vakariniu makiažu. Stenkitės paprastomis progomis naudoti tik bazines makiažo priemones (pudrą ir vieną kitą pieštuką). Venkite per dažnų ilgalaikių procedūrų, mat jos tikrai kenkia odai ir paprasčiausiai – dažniau šypsokitės. Tai bus pats geriausias pakaitalas.

Avalynė

Apie moteriškus batelius ir tinkamą jų pasirinkimą būtų galima prirašyti ištisą straipsnį, bet… Avalynės srityje būkite atviros įvairiems variantams. Tikrai įmanoma labai moteriškai atrodyti ir su sportiniais bateliais, įmanoma labai neskoningai atrodyti ir su aukštakulniais arba platformomis. Žinokite, kad avalynė išbaigia įvaizdį, bet ne jį formuoja ir tikrai pasirinksite gerai.