Lubų paslėpti visiškai neįmanoma, todėl bet kokiu atveju tai lieka svarbia stiliaus detale. Dažniausiai, kad jos per daug neišsiskirtų, jos paliekamos baltos – taip nekenkiama jokiam stiliui, tačiau jos gali būti labai nuobodus ir senoviškas variantas. Dėl šios priežasties siūloma lubomis pasirūpinti lygiai taip pat kaip grindimis ar sienomis ir suteikti joms daugiau spalvų ar kitokio išskirtinumo. Jų neprivaloma palikti neutralių, o tinkamai suderinus galima netgi labai apsidžiaugti namų dizainu.

Jei vis dėl to neutralios baltos lubos yra jums nepakeičiamos, bet norite kambariams pridėti akcento, tuomet sužaiskite bent su šviestuvais. Jei namuose vyrauja modernus, minimalistinis stilius, tuomet verta išbandyti pilnai į lubas integruotus šviestuvus, kurie lubose būna paslepiami. Tai itin dailiai atrodantis variantas – galima pasirinkti šviestuvo forma pagal save. Taip pat pagyvinti baltas lubas galima ir nedideliais šviestuvais, kurie gali būti apvalios ar kitokios formos – tokie šviestuvai gali būti integruojami per visą kambarį, o ypač tiktų svetainėje, nes jie labai prisiderina prie didesnės erdvės. Puikiausia, jei svetainė būna sujungta su virtuve.

Įtempiamų lubų montavimas savo namuose irgi gali pridėti išskirtinumo. Tai populiarėjantis variantas, tačiau daugelis net ir pasirinkdami tokias lubas teikia pirmenybe baltoms matinėms luboms, kurios jokio išskirtinumo neturi. Tačiau tokio tipo lubos gali būti daug įvairesnės – jų yra labai daug spalvų, o ir matinė tekstūra nėra vienintelis variantas. Lubos gali būti dar ir satininės ar blizgios, o tai itin pagyvina interjerą. Blizgumas taip pat gali padidinti erdvę vizualiai, jei kambarys labai mažas, todėl įtempiamų lubų montavimas puikus dalykas tiek namuose, tiek ofise ar kitose patalpose. Taip pat dabar tai labai praktiškas pasirinkimas, kadangi dėl didelės konkurencijos, kainos yra ganėtinai draugiškos, o ir pats įtempiamų lubų montavimas neužtrunka ilgai, kas yra labai didelis pliusas. Gerus specialistus, kurie teikia kokybiškas lubų montavimo paslaugas, rasite – https://www.lubunamai.lt/.

Prie kai kurių stilių puikiai tiks ir medžio elementai lubose. Dabar galima rasti labai daug įvairiausių medžio apdailų, skirtų dekoruoti lubas. Medis turi tendenciją namams suteikti jaukumo, o toks sprendimas labai tiks turintiems aukštesnes lubas. Taigi, sprendimų galima prisigalvoti labai daug, svarbiausia rinktis tai, kas tikrai tiktų ir suteiktų teigiamų emocijų.